У Березані Сity One Development почав будувати завод скла

today 24.08.2022 query_builder 12:58 remove_red_eye 214 bookmarks Новини

Про це повідомив президент групи компаній City One Development Валерій Кодецький в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його оцінкою, до війни в Україні близько 80% скла було імпортним, тоді як найближчим часом прогнозується "колосальна нестача будівельних матеріалів". "Існує гостра необхідність закрити цей дефіцит, тому вже зараз ми розпочинаємо реалізацію проєкту з будівництва скляного заводу в Україні, в Березані", - повідомив Кодецький.

Передбачувана сума інвестицій у склозавод становитиме EUR100 млн, його будівництво вже розпочато. У планах компанії - будівництво ще одного скляного заводу в одній із центральних областей України – вже є майданчик, готуються технічні документи. Він вироблятиме скло з різним напиленням. Крім того, компанія планує інвеснувати ще взавод у Румунії.

"Склозавод у Березані запрацює за два роки, другий - іще за рік. А завод у Румунії доповнить наші скляні виробництва. Планується, що всі ці три заводи створять єдиний пов'язаний цикл, а наша продукція буде і в Україні, і в Європі", – повідомив Кодецький.

Заснована у 2010 році інвестиційно-девелоперська компанія City One Development реалізовує комплекс послуг у сфері створення та розвитку об'єктів нерухомості. Серед проєктів компанії – "Новопечерські Липки", "Бульвар фонтанів", "Святобор".

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,183