У Білій Церкві мати залишила дворічну дитину вдома і пішла випивати

today 22.11.2021 query_builder 17:27 remove_red_eye 682 bookmarks Новини

Вчора ввечері до поліції Білої Церкви зателефонували стурбовані сусіди, які повідомляли, що в під’їзді будинку лише в одній білизні знаходиться малолітня дитина. На місце події одразу прибули патрульні поліцейські, а згодом і працівники ювенальної превенції, інформує поліція Київської області.

Поліцейські з’ясували, що 32-річна мати вже не вперше залишила свого дворічного сина вдома та пішла відпочивати з товаришами та розпивати алкогольні напої. Хлопчик самотужки відчинив двері квартири та пішов сходами під’їзду у пошуках матері лише у нижній білизні і без взуття.

Правоохоронці доставили дитину до місцевого реабілітаційного центру. У подальшому матір буде викликана на комісію з захисту прав дітей, де також будуть присутні представники соціальної служби міста та ювенальні поліцейські. Вони ухвалюватимуть рішення щодо вирішення цієї проблеми, аби попередити негативні наслідки для дитини в майбутньому.

Відносно матері ювенальні поліцейські склали протокол за неналежне виконання нею батьківських обов’язків за ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,172