У Білій Церкві налагодили незаконне виробництво та збут алкогольних напоїв з недоброякісної сировини

today 06.07.2022 query_builder 09:56 remove_red_eye 219 bookmarks Новини

Шестеро чоловіків у Білій Церкві у складі злочинної групи облаштували низку підпільних цехів. Підозрювані розмістили в них обладнання, за допомогою якого масово виробляли алкогольні напої з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей. Готову продукцію збували у торговельній мережі на території Київської області, інформує Київська обласна прокуратура.

Під час проведення санкціонованих 22 обшуків виявили та вилучили понад 20 тонн спиртовмісної рідини, пакувальну тару, автомобілі за допомогою яких здійснювалось перевезення продукції, обладнання для виробництва та чорнові записи, що свідчать про протиправну діяльність.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими ГУ НП в Київській області за оперативного супроводу УСР в Київській області. Київська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно цих громадян за фактом незаконного виробництва, зберігання та збуту підакцизних товарів (ч. 3 ст. 204 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 10 років з конфіскацією майна.

Фото - Київська обласна прокуратура

92 запитів за 0,189