У бою під Васильковим загинув Сергій Пущенко – автор «Фронтового кобзаря»

today 03.03.2022 query_builder 21:06 remove_red_eye 81 bookmarks Новини

У бою під Васильковим загинув рівненчанин Сергій Пущенко – відомий портретист, графік і живописець, автор «Фронтового кобзаря», волонтер і доброволець.

Про це у Фейсбуці повідомила голова ВО «Об’єднання добровольців» Олена Живко, передає Укрінформ. «Вічна пам’ять Сергію Пущенку. В бою за Україну», - написала Живко.

Як стало відомо, Пущенко загинув 2 березня у бою проти диверсійно-розвідувальної групи окупантів у Василькові. Сергій Пущенко – заслужений діяч мистецтв України, автор понад 900 картин. Це пейзажі, портрети, натюрморти. Основна тема його творчості, була пов’язана з українським козацтвом. Пущенко – творець серії полотен «Козацькому роду — нема переводу».

У 2015—2018 роках створив з натури галерею живописних і графічних портретів українських воїнів-добровольців (113 робіт); 106 портретів увійшли до авторської книги-альбому «Портрети добровольців на війні», виданої у квітні 2018 року. Того ж року у травні виставку «Портрети добровольців на війні» презентували у Верховній Раді.

У березні 2021-го в Україні презентували унікальне видання «Фронтовий кобзар», автором та ініціатором якого став Пущенко.

92 запитів за 0,178