У Броварах запрацював сучасний Центр нейросудинної хірургії

today 31.12.2022 query_builder 08:28 remove_red_eye 40 bookmarks Новини

Відділення забезпечено моніторами, апаратами ШВЛ, функціональними ліжками, киснем, ангіографами та всім необхідним. На ремонт Центру витратили понад 13 млн грн із місцевого та обласного бюджетів.

Про це розповів у своєму Телеграм-каналі голова Київської ОВА Олексій Кулеба. «Важливо, що у відділенні змонтували ще один ангіограф, що закупило МОЗ. Завдяки інноваційному обладнанню лікарі оперативно надаватимуть допомогу у випадку інсульту чи інфаркту.

Вдячний міністру охорони здоровʼя Віктору Ляшку за співпрацю та увагу до Київщини. У тісній співпраці продовжуємо розвивати медичну галузь області, попри війну», - наголосив очільник обласної військової адміністрації

.У Броварах запрацював сучасний Центр нейросудинної ендоваскулярної хірургії, де лікуватимуть людей із захворюваннями судин, зокрема надаватимуть допомогу у випадку інсульту чи інфаркту.

У центрі зможуть проводити понад 800 ангіографічних обстежень і понад 450 судинних оперативних втручань на рік. Проведення таких планових операцій розпочнуть вже з початку нового року.

Фото - Телеграм-канал голови Київської ОВА Олексія Кулеби

91 запитів за 0,192