У Бучанському та Фастівському районах діяла злочинна організація, яка займалася збутом зброї та психотропів

today 03.03.2023 query_builder 07:57 remove_red_eye 104 bookmarks Новини

Мешканець Київщини організував та очолив злочинну організацію до якої залучив сім знайомих. ЇЇ структура мала ієрархічну побудову з чітким визначенням ролей кожного з учасників. Підозрювані збували на території Фастівського та Бучанського районів психотропні речовини амфетамін і PVP, а також вогнепальну зброю, боєприпаси й вибухові пристрої. Отримані від злочинної діяльності кошти вони розподіляли між собою та використовували для продовження злочинної діяльності, інформує Київська обласна прокуратура.

У ході документування їхньої діяльності правоохоронці провели 13 оперативних закупок. Під час 14 обшуків вилучили зброю, боєприпаси, компоненти для виготовлення психотропних речовин. За результатами слідчих дій 8 учасників, у тому числі організатор затримані у порядку ст. 208 КПК України. До суду скеровані клопотання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

«За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру 8 громадянам за фактами створення та участі в злочинній організації, незаконного збуту зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв, а також незаконного придбання, зберігання та збуту психотропних речовин (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України)», - йдеться у повідомленні. Нині встановлюються канали надходження зброї, боєприпасів та психотропних речовини, а також інші особи, причетні до скоєння злочину.

Фото - Київська обласна прокуратура

87 запитів за 0,203