У Бучі відкрили перший на Київщині “Центр шаурми” від маріупольців

today 21.04.2024 query_builder 19:03 remove_red_eye 1326 bookmarks Довідник, Доставка їжі, Довідник, Кафе. Ресторани, Новини, Смачні місця

Про це сьогодні, 21 квітня, повідомив сайт The Village. «Центр шаурми» розпочав роботу в Бучі, на вулиці Левка Лук’яненка (Жовтнева), 64.

Мережа закладів, яка раніше працювала у Маріуполі, сповідує концепцію «швидкий і доступний стритфуд» та повністю відповідає своїй назві, адже тут можна придбати шаурму з трьох видів м’яса, запечених на вугіллі. Меню закладу доповнюють кебаб, крильця, тортильї, фалафель, м'ясний бокс та салат. А ще унікальна сирна шаурма з ананасом, (вартість 160 гривень). За ту ж ціну тут можна придбати шашлик у лаваші.

Кожен із закладів мережі "Центр шаурми" має до 25 посадкових місць. Також тут працює доставка. Загалом мережа вже відкрила сім закладів: на Подолі, Троєщині, біля станції метро «Олімпійська, на Позняках, також на вулиці Жилянській 82/20-Б та на вулиці Цитадельній, 7, що на Печерську.

Свого часу, подружжя переселенців з Маріуполя Максим та Аліна Пустакови, спаслися з палаючого міста від російських бомб з однією валізою. До повномасштабного вторгнення вони мали п'ять закладів у Маріуполі: три з них згоріли, два зруйновані, інформувало раніше Суспільне. Втім, мережу вдалося відновити спочатку в Києві, а тепер і на Київщині.

Графік роботи закладу у Бучі з 09:00 до 21:00, тел. (097) 555-05-08.

Фото - village.com.ua

call Телефон

(097) 555-05-08

place Адреса

м. Буча, вул. Левка Лук’яненка (Жовтнева), 64

access_time Графік роботи

З 09:00 до 21:00

88 запитів за 0,133