У Бучі врятували пораненого лося (фото+, відео)

today 30.05.2022 query_builder 07:40 remove_red_eye 361 bookmarks Новини

У Бучі бійці Територіальної оборони та добровольці врятували пораненого лося, який знесилений заснув на городі приватного подвір’я, інформує «Великий Київ».

Напередодні красеня бачили на Варшавській трасі, він перелякано перебігав дорогу. Тварину також помітили у Ворзелі та в районі склозаводу. Після довгих “мандрівок” лось забіг на територію приватного будинку на вулиці Польовій в Бучі й знесилений заснув на городі.

“Підрозділом Добровольчого формування міської територіальної оборони №1 вранці 29 травня тварину знайшли на цьому ж місці. В процесі обстеження виявилось, що вона поранена у живіт і має перелом ноги.

Лося вдалося переправити в авто і наразі він знаходиться під наглядом,” – йдеться в повідомленні спільноти “Добровольці Бучі” у Facebook.

Добровольці зазначили, що російсько-українська війна впливає не лише на людські життя. “Ліси нашого регіону досі небезпечні, адже рашисти не гребували нічим і залишили по собі безліч розтяжок, мін, колючого дроту. Це призвело до того, що лось опинився в густонаселеному людьми районі,” – додали бучанці.

">

Фото - “Добровольці Бучі” у Facebook, відео - Telegram-канал "Реальний Київ"

87 запитів за 0,162