У “Дії” запрацювала послуга єВідновлення. Як отримати виплати на ремонт житла, що постраждало внаслідок агресії рф. Хто першими одержать допомогу?

today 12.05.2023 query_builder 08:36 remove_red_eye 274 bookmarks Новини

На першому етапі послуги єВідновлення допомогу отримають люди, чиї будинки потребують косметичного ремонту. Наприклад, ваше житло придатне для життя, але треба замінити вікна, двері, відремонтувати дах тощо. Пріоритет мають учасники бойових дій, мобілізовані, сім’ї загиблих військових, люди з інвалідністю І та ІІ груп і багатодітні родини. Максимальна сума на відновлення одного об’єкта — 200 тисяч гривень.

Далі масштабують програму. Щоб допомогу отримали люди, будинки яких були повністю знищені внаслідок російської агресії, повідомляє Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції - м.Київ.

Послуга в Дії працює за принципом, схожим до єПідтримки. Подаєте заяву на виплату за кілька кліків та відкриваєте спеціальну картку єВідновлення в одному з 5 банків-партнерів. Саме на цю картку потім надійдуть кошти, які витратите на будматеріали й ремонтні послуги.

Цією послугою можуть скористатися всі громадяни України, чиє житло було пошкоджено внаслідок бойових дій і підлягає відновленню. Це стосується квартир, приватних будинків та інших житлових приміщень, наприклад кімнат в гуртожитку.

Витратити кошти можна буде тільки на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які мають відповідні коди для роботи, а їх продавці подали заявку на участь в програмі через портал Дія.

Використати компенсацію можна буде протягом 1 року з моменту її нарахування.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,171