У Фастівському районі створять індустріальний парк «Л-Таун парк»

today 07.06.2022 query_builder 07:50 remove_red_eye 148 bookmarks Новини

У Фастівському районі з’явиться новий індустріальний парк. У «Л-Таун парку» будуть зосереджені компанії, що спеціалізуються на агропромисловості та машинобудуванні. Промисловий центр загальною площею близько 23 га передбачає створення близько 1400 нових робочих місць. Рішення про внесення нового об’єкту до відповідного Реєстру було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України, інформує Київська обласна військова адміністрація.

Підприємства, що будуть розміщуватися на території індустріального парку, зможуть у подальшому скористатися фінансовими стимулами від уряду. Зокрема, їм доступна повна або часткова компенсація відсоткової ставки за кредитами для облаштування виробничих приміщень та подальшої діяльності компаній, відшкодування витрат на підключення інженерних мереж.

В умовах воєнного стану індустріальні парки створюють умови не лише для появи абсолютно нових підприємств, а й для релокації заводів із областей, охоплених бойовими діями. Відкриття промислового парку також сприятиме розвитку місцевого бізнесу, забезпечить сприятливі умови для інвестицій та створення нових робочих місць. До слова, на території Київщини вже функціонує 11 індустріальних парків.

Фото ілюстративне - Київська обласна військова адміністрація

92 запитів за 0,248