У Фастівському районі знайшли фрагмент артилерійського боєприпасу системи “Град”

today 31.05.2022 query_builder 16:54 remove_red_eye 344 bookmarks Новини

Сьогодні, 31 травня, о 13:10 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про знаходження вибухонебезпечного снаряду на території Фастівського району, у с. Ясногородка, на вул. Калинова, Бишівської сільської територіальної громади.

Здійснивши ідентифікацію, рятувальники встановили, що цим вибухонебезпечним предметом є фрагмент артилерійського боєприпасу системи «Град», повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області.

Після чого було подано заявку на виклик піротехнічної служби Мобільного рятувального центру ДСНС для подальшого знешкодження небезпечної знахідки.

З метою запобігання виникнення загрози травмування та загибелі людей, інспекторський склад Фастівського районного управління звертається до громадян, закликаючи населення бути особливо уважними та обережними під час перебування в лісовому масиві, суворо дотримуватись правил безпеки, знати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів. У разі виявлення такого предмета негайно повідомляти за номером «101» чи «102».

87 запитів за 0,194