У Гатному – новий стадіон, у Боярці – спортивний майданчик за програмою «Велике будівництво»

today 11.01.2022 query_builder 15:15 remove_red_eye 309 bookmarks Новини

До програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік включено п’ять спортивних об‘єктів на Київщині. Про це повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко, інформує пресслужба Київської ОДА.

«Плануємо в цьому році продовжити реконструкцію та будівництво спортивних об‘єктів в Київському регіоні, щоб мешканці Київщини мали можливість тренуватися в гідних умовах. Йдеться як про професійні, так і про масові заняття спортом», – зазначив Дмитро Назаренко.

До програми «Велике будівництво» увійшли такі проєкти: будівництво спортивного майданчика по вул. Молодіжна, 5 Б у Боярці та футбольного стадіону для дитячо-юнацького та аматорського футболу в Гатному; реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 у Гостомелі; будівництво стадіону по вул. Привокзальна, 5а у Переяславському Бориспільського району; реконструкція стадіону “Колос” по вул. Калинова в Обухові.

Всього в рамках «Великого будівництва» на Київщині заплановано до реалізації 16 проєктів: по п’ять шкіл, дитсадків, спортивних об’єктів і один ЦНАП.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,185