У Київській області Сили оборони відпрацювали протидію висадці ворожого десанту (відео)

today 25.12.2022 query_builder 19:43 remove_red_eye 4311 bookmarks Новини

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив Сили оборони Київщини щодо протидії диверсійно-розвідувальним групам противника, повідомляє tsn.ua.

"За легендою противник намагається висадити тактичний повітряний десант та здійснити захоплення важливого державного об’єкта. Підрозділи Збройних Сил України у взаємодії з підрозділами Національної гвардії України здійснили знищення транспортних гелікоптерів у повітрі та завдали вогневе ураження по передовому загону, який намагався захопити відповідний плацдарм для подальших дій", – повідомив Наєв.

За словами командувача, для того, щоб здійснити вогневе ураження, було проведено маневр артилерії. За допомогою ПТС-2 та поромних переправ долається водна перешкода. "Але меж вдосконаленню практичних навичок та умінь нашого особового складу немає. Командири будуть продовжувати зазначене тренування і надалі для доведення дій підлеглих до автоматизму", – наголосив Наєв. За словами командувача Об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва, зростає рівень воєнної загрози з боку Білорусі, проте українські війська стежать за ситуацією і вживають необхідних заходів.

ВІДЕО НАВЧАННЯ

Відео - Командування Об'єднаних Сил ЗС України у Фейсбуці, фото - скан с відео

87 запитів за 0,198