У Київській ОВА відбулося засідання Координаційної ради учасників бойових дій, волонтерів і членів сімей загиблих

today 22.04.2023 query_builder 08:46 remove_red_eye 50 bookmarks Новини

21 квітня відбулося засідання Координаційної ради учасників бойових дій, волонтерів і членів сімей загиблих при Київській обласній військовій адміністрації. У заході взяли участь голова Київської ОВА Руслан Кравченко, заступники голови КОВА Сергій Білецький, Жанна Осипенко, Віталій Власюк, керівництво структурних підрозділів адміністрації, т.в.о. голови Координаційної ради Ірина Гук, представники ветеранських і волонтерських організацій, які опікуються питаннями ветеранів та їхніх сімей, пише КОВА.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова КОВА Руслан Кравченко.

«Маємо відповідально та комплексно підійти до вирішення тих проблемних питань, які накопичилися з початку повномасштабної війни. Йдеться насамперед про належну психологічну реабілітацію, якісне медичне обслуговування, працевлаштування, соціальні гарантії, розвиток ветеранського підприємництва, забезпечення житлом. Перед нами стоїть чітке завдання – постійна підтримка та допомога учасників бойових дій, ветеранів, сімей загиблих захисників. І ми налаштовані на конструктивну співпрацю та постійний діалог з організаціями, які опікуються питаннями ветеранів та їхніх родин», – зауважив Руслан Кравченко.

У ході засідання голова Київської обласної військової адміністрації вручив представникам ветеранських та волонтерських організацій відзнаки Міністерства оборони України: медалі «За сприяння Збройним Силам України» і грамоту за надання всебічної допомоги під час збройної агресії рф проти України та плідну співпрацю зі збройними силами України. Руслан Кравченко подякував кожному, хто з перших днів війни став на захист територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України.

Протягом робочої зустрічі учасники Координаційної ради розглянули низку актуальних питань, зокрема сфери соціального захисту, медичної галузі, формування толерантного відношення та ставлення до поранених військових серед дітей, школярів, студентів та загалом у населення Київської області тощо. Крім того, присутні обговорили проблемні питання, що стосуються ветеранів та їхніх сімей та внесли власні пропозиції щодо шляхів вирішення.

Під час обговорення порядку денного заступник голови Київської ОВА Сергій Білецький підкреслив, що забезпечення соціального захисту та всебічної підтримки осіб, які стали на захист держави у складі Збройних Сил України та членів їхніх сімей – одне з першочергових завдань держави та органів місцевого самоврядування. Саме тому на Київщині продовжується комплекс дій щодо створення повноцінної системної медичної, психологічної, соціальної, спортивної реабілітації та адаптації ветеранів на базі медичних та соціальних закладів, що наразі функціонують на території області.

Фото - КОВА

87 запитів за 0,167