У Крюківщині продається Кулінарний центр МХП

today 29.12.2022 query_builder 10:56 remove_red_eye 395 bookmarks Новини

У Крюківщині продають Кулінарний центр МХП українського мільярдера Юрія Косюка. Про це пише «Інформатор Гроші».

Нерухомість виставили на продаж на майданчику державного підприємства «СЕТАМ». Зазначається, що вона знаходилася в іпотеці та від 19.12.2022 року заарештована. Договір іпотеки був укладений 4 листопада 2021 року, з цієї ж дати накладено заборону на відчуження цього нерухомого майна. На продаж виставлена власне будівля Кулінарного центру МХП з допоміжними приміщеннями та спорудами (загальна площа 21 тисяча 461,2 кв м). Земельна ділянка під нею продається разом з будівлею, її площа складає 4,9752 гектара.

Стартова ціна становить 177 мільйонів 318 тисяч 686 гривень. Щоб взяти участь в аукціоні, треба здійснити гарантійний внесок у сумі 8 мільйонів 865 тисяч 934 гривні. Аукціон відбудеться 26 січня 2023 року о 9 ранку. Відповідно потенційні покупці можуть подати заявки для участі у торгах до 8 ранку 26 січня.

Поки що охочі придбати таку ексклюзивну нерухомість не зареєструвалися.

Нагадаємо, корпорація МХП відкрила свій Кулінарний центр у Крюківщині наприкінці червня 2021 року. У створеному просторі можна розробляти нові продукти, навчати кухарів, знімати телепрограми та навіть тестувати страви.

На другому поверсі за склом стоїть обладнання, яке дозволяє у невеликій кількості виготовляти інноваційні страви. У Кулінарному центрі розташована індустріальна кухня, де можна випускати продукцію невеликими партіями, наприклад, по 50 кілограмів. А в разі необхідності обсяг виробництва можна наростити і до кількох тонн.

Як зазначила директорка департаменту технології, якості та безпеки харчової продукції МХП Олена Косюк, до відкриття комплексу готувалися цілий рік. «Це ініціатива багатьох людей, які пропонували в одному місці об’єднати розроблення нових продуктів, їх доопрацювання, підбір упаковки і тестування нових страв», — розповідала вона. МХП повністю перебудував будівлю площею понад 1 тис. кв. м та інвестував у цей проєкт до 30 млн грн.

У Кулінарному центрі відкрилося шість демонстраційних кухонь, на яких можна навчати кухарів готувати різні страви — від стріт-фуду і піци до меню dark kitchen. В окремій кухні-студії на професійному рівні можна знімати кулінарну програму, ролики або рекламу свого закладу. Також у лабораторії протестувати свою продукцію могла будь-яка українська компанія. Можливо і запросити гостей для дегустації.

Фото - «Інформатор Гроші»

Джерело: http://surl.li/efkcy

91 запитів за 0,199