У Крюківщині відбудеться “dykaGOnka” з “ХАРАКТЕРом

today 19.12.2019 query_builder 11:47 remove_red_eye 135 bookmarks Новини

OCR (забіги з перешкодами) є видом спорту, який дуже швидко розвивається в Україні та світі. Не залишилась осторонь цього процесу й Крюківщина.

Сільська рада разом із місцевим підприємцем та спортсменом Олексієм Вовком ініціювали спорудження соціального майданчика для підготовки OCR-спортсменів "ХАРАКТЕР", чим зробили вагомий внесок у розвиток цього унікального і корисного виду спорту.

Досить швидко цей об'єкт став відомим і активно використовується спортсменами з усієї України. До речі, це перший центр підготовки до забігів із перешкодами такого рівня не лише в Україні, а й у Європі.

Наступним логічним кроком стало бажання провести турнір із забігів із перешкодами саме в Крюківщині.

Організувати змагання, за підтримки сільської ради, зголосився український проєкт "DYKA GONKA", який має чималий досвід проведення подібних заходів у партнерстві з "ХАРАКТЕРом".

Тож, сьогодні, 19 січня 2020 року у Крюківщині, на Верхньому Озері, пройде масштабний міжнародний спортивний захід забігів із перешкодами "DYKAGONKA з ХАРАКТЕРом"!

Передбачається, що більше тисячі спортсменів стануть учасниками цих змагань, спортивний захід широко висвітлюватиметься у засобах масової інформації та у соціальних мережах, що, без сумніву, сприятиме розвитку нашого села, припливу інвестицій, ще більше людей дізнаються про мальовничу та спортивну Крюківщину.

А завітавши на забіги з перешкодами, ми зможемо зробити цей захід ще більш масовим і якісним. Тож, станьте свідками видовищного спортивного дійства!

92 запитів за 0,249