У Миронівці зводиться фізкультурно-оздоровчий комплекс

today 02.11.2021 query_builder 16:49 remove_red_eye 293 bookmarks Новини

У Миронівці триває зведення фізкультурно-оздоровчого комплексу. Стан будівельної готовності об’єкту становить 88%. Завершити роботи планують до кінця цього року, інформує Київська обласна державна адміністрація.

Про це сьогодні повідомив очільник Київської ОДА Василь Володін.

«У Миронівській територіальній громаді проживає понад 32 тисячі людей. І там немає жодного масштабного спортивного об’єкту, де можна було б організовувати змагання і тренувати дітей. Ми зараз виправляємо цю ситуацію і будуємо там фізкультурно-оздоровчий комплекс. Переконаний, що від реалізації цього проєкту Київщина лише виграє, адже це і популяризація здорового способу життя, і нові робочі місця, і додаткові інвестиції в розвиток області», – прокоментував голова облдержадміністрації.

Тут вже влаштували покрівлю, фасад, вікна й двері, а також металоконструкції каркасу спортивної зали. Зараз там монтують системи опалення, вентиляції та пожежогасіння, мережі, внутрішнього електро- та водопостачання, а ще оздоблюють стелю, стіни та підлогу.

Будівництво комплексу проходить у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Загальна вартість проєкту становить 81,6 млн грн.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,179