У Петропавлівській Борщагівці забудовнику доведеться сплатити до місцевого бюджету майже 1 млн грн

today 15.06.2022 query_builder 13:34 remove_red_eye 245 bookmarks Новини

За позовом прокуратури забудовник сплатить майже мільйон гривень пайової участі на розвиток інфраструктури Петропавлівської Борщагівки.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Київська обласна прокуратура через суд зобов’язала недобросовісного забудовника відшкодувати заборгованість зі сплати пайової участі на суму майже мільйон гривень.

З’ясувалося, що за умовами договору забудовник повинен був сплатити до місцевого бюджету Борщагівської сільської ради кошти на створення та розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури села Петропавлівська Борщагівка. Однак він не виконав своїх зобов’язань, унаслідок чого орган місцевого самоврядування позбавлений можливості використати ці кошти на будівництво об’єктів соціальної сфери населеного пункту - закладів освіти, дошкільних навчальних закладів, парків і дитячих майданчиків тощо.

Із метою захисту інтересів громади прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення із забудовника вказаної суми. Суд підтримав позицію прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,166