У річках Красна та Рось виявлено масову загибель риби

today 26.07.2021 query_builder 17:06 remove_red_eye 237 bookmarks Новини

У річках Красна в с. Красна Слобідка Обухівського району та Рось в м. Біла Церква Київської області виявлено замор водних біоресурсів. Про це повідомляє Київський рибоохоронний патруль, інформує glavcom.ua.

Зокрема, 23 липня рибпатрульні Київщини здійснили обстеження р. Красна вздовж берегової лінії.

У результаті місцями виявлено загибель йоржів звичайних, окунів, судаків. Встановлено, що у риби наявні ознаки гниття, а вода зеленого кольору з неприємним запахом.

Для дослідження причин замору інспекторами відібрано проби води та направлено в Іхтіопатологічну лабораторію Держрибагентства. Результати будуть згодом.

Наступного дня рибпатрульні разом з директором Іхтіопатологічної лабораторії Держрибагентства здійснили виїзд на р. Рось. Шляхом огляду визначено площу ураження і здійснено середній підрахунок кількості загиблої риби на поверхні води та мілководді з визначенням її видового складу і вікової групи; проведено опитування місцевого населення щодо ймовірних причин замору.

Було здійснено вимірювання температури води та розчиненого кисню у семи місцях.

У обох випадках відібрати зразки риби виявилося неможливим у зв’язку з наявними ознаками її розкладання, що унеможливлює проведення лабораторних досліджень.

Результати досліджень проб води будуть вже 27 липня.

Фото - Київський рибоохоронний патруль

92 запитів за 0,161