У Вишгороді знайшли в під’їзді підозрілу сумку. Думали, що там вибухівка, а виявилася кругленька сума в доларах та гривнях

today 09.12.2022 query_builder 14:42 remove_red_eye 294 bookmarks Новини

Помітивши підозрілу знахідку жителі багатоповерхівки одразу повідомили в поліцію. На місце події у Вишгороді терміново виїхав наряд та оглянув сумку. З'ясувалося, що всередині знаходиться кілька тисяч доларів та десятки тисяч гривень. Цю історію на своїй сторінці в Телеграмі розповів очільник Поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Наші поліцейські встановили власницю за паспортом і повернули літній пані сумку з грошима", - зауважив головний поліцейський столичної області. Як з'ясувалося вламниця знайденої сумки мешкає в цьому ж будинку. 65-річна жінка, забувши свою річ на сходинках, пішла до квартири. Що цікаво, поліцейські повернули жінці знайдене в День її народження. І поки правоохоронці не завітали до квартири іменинниці жінка навіть не здогадувалася про втрату сумки з грошима та документами, повідомили у Поліції Київської області.

Цей випадок - "чергове підтвердження того, що порядність та чесність людини виховуються не на службі, і ніяк не пов’язані з професією, а це прості людські якості, які ще з дитинства закладаються батьками і вчителями. Дякую батькам офіцерів за зразкове виховання синів, а громадянам за пильність і небайдужість", - таку подяку колегам та небайдужим висловив Андрій Нєбитов.

ВІДЕО ВІД ПОЛІЦІЇ

Фото - Поліція Київської області

91 запитів за 0,157