У Вишневому PepsiCo відновила виробництво соків «Сандора» і «Садочок»

today 14.05.2023 query_builder 19:53 remove_red_eye 100 bookmarks Новини

На початку весни компанія «PepsiCo Україна» відновила випуск соків під брендами «Сандора» і «Садочок» на базі своїх виробничих потужностей у м. Вишневе. Також виробництво напоїв запустили у Миколаївській області. Повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на керівника відділу корпоративних комунікацій Аліну Матківську.

«Протягом шести місяців ми здійснювали перенесення чотирьох виробничих ліній на виробничий комплекс у Вишневому і поступово відновлюємо асортимент за портфелем, який був у компанії до припинення виробництва в Україні», — зазначила вона.

Відновлено виробництво соків «Сандора» — апельсинового, вишневого, томатного, мультивітамінного, гранатового, а також соків «Садочок» — яблучно-виноградного, мультивітамінного, мультифруктового, томатного. Поступово відновлюється випуск й інших соків із товарної лінійки, зокрема, сицилійський апельсин та лимон.

«Поступово ми рухаємося до розширення асортименту відповідно до того, який був до припинення виробництва в Україні», — зауважила Матківська.

За інформацією представниці компанії, «PepsiCo Україна» також відновила виробництво напоїв на виробничому комплексі в Миколаївській області. Нагадаємо, що до повномасштабного вторгнення рф виробничі потужності компанії знаходилися в Миколаївській області, на території, яка потім була окупована рашистами. Власне, саме тому виробництво і було призупинено.

Фото із відкритих джерел

87 запитів за 0,175