У яких населених пунктах вдалося поновити електропостачання. А які на черзі

today 13.04.2022 query_builder 12:34 remove_red_eye 555 bookmarks Новини

Як інформує Київська обласна військова адміністрація, вчора, 12 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання для 1 766 родин у 17 населених пунктах Київської області. Зокрема, у Бучанському районі частково світло повернули у місто Буча, а також села: Ясногородка, Копилів, Маковище, Бузова, Петрушки, Мила, Горбовичі, Святопетрівське, Шпитьки, Крюківщина. У Броварському районі частково відновлено електропостачання у місті Бровари та селах: Велика Димерка, Гребельки, Залісся, Русанів, Бобрик, Перемога.

Також за минулу добу фахівці ДТЕК відновили електропостачання соціально та критично важливої інфраструктури міста Буча – водоканалу та пожежної частини.

За попередніми оцінками, пошкоджено 1600 км мереж області, однак ці дані можуть бути скориговані після завершення обстеження мереж. У Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК із Одещини, Дніпропетровщини та Києва.

Аварійно-відновлювальні бригади приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. У першу чергу відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

13 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 41 населеному пункті Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

91 запитів за 0,175