Убиті окупантами. Поблизу Мироцького знайшли захоронення закатованих та розстріляних громадян (є відео (21+))

today 30.04.2022 query_builder 12:14 remove_red_eye 979 bookmarks Новини

29 квітня на території Бучанського району виявили яму з тілами трьох чоловіків, яких солдати російської федерації мордували, а потім жорстоко вбили, повідомляє поліція Київської області.

"Жертв катували тривалий період часу, на кінцівках знайдено кульові поранення. На останок кожному із чоловіків стріляли у вухо. Це чергове масове поховання, яке зробили окупанти на території Бучанського району, того багатостраждального району, де вбили і закатували вже більше тисячі громадян", – повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Місце захоронення знаходилось у лісі поряд із селом Мироцьке Бучанської ТГ, жертвам зв’язували руки, намотували на обличчя тканину, аби закрили очі, у деяких чоловіків в роті знаходився кляп. На трупах присутні сліди тортур, а також вогнепальні постріли в різні частини тіла.

За попередніми даними окупанти намагались приховати сліди знущань над українськими громадянами, тому скинули тіла в яму і засипали землею. Поліція Київщини вже провела огляд тіл загиблих, нині вони скеровані на судово-медичну експертизу. Загалом на території Київщини слідчими оглянуто 1202 тіла цивільних громадян, які були вбиті російськими окупантами.

ВІДЕО НИЖЧЕ - 21+ (жорстокі кадри)

">

91 запитів за 0,184