Українська біженка Софія Каркадим, яка здобула собі слави, розбивши британську родину, що надала їй прихисток, збирається повернутися до Києва

today 08.10.2022 query_builder 18:08 remove_red_eye 941 bookmarks Відверто, Вікенд, Новини

22-річна Софія Каркадим, яка останні пів року стала "зіркою" усіх британських таблоїдів, повернулася додому, пише Фокус із посиланням на Daily Mail.

Увесь цей час британці та українці спостерігали за перебігом мелодраматичної історії стосунків між Софією та англійцем Тоні Гарнеттом. 30-річний британець, який працював охоронцем, залишив свою сім'ю - дружину та двох дітей - через палку зустріч із українською біженкою. Але минуло менш, ніж пів року і Тоні порвав стосунки зі своєю українською пасією. Як пишуть таблоїди, сварки були такими гучними, що британцю доводилося викликати поліцію. Попри рішення про розставання, він провів українку в аеропорт та посадив її на літак та повідомив, що на цьому їх історія завершилася. З Британії Софія виїхала ще в понеділок, і після тривалої подорожі на машині, літаку та потязі дісталася Коломиї, де її зустріла бабуся. Софія пробуде тиждень на батьківщині, перш ніж поїде до Києва, де мешкає її мати та сестра.

Софія Каркадим уже розповіла, що, повернувшись додому, побачила похорон українського солдата, який загинув на війні з росією і була "вся у сльозах".

"Ситуація тут несприятлива. Люди, які кажуть, що половина України перебуває в безпеці, не мають про це реального уявлення і не можуть бути впевнені. Це небезпечно, і всюди панує невизначеність", — сказала дівчина, наголосивши, що хоч і сумує за своїм британським бойфрендом, але тепер хоче зайнятися своїм життям.

У свою чергу Гарнетт заявив, що не хоче більше нічого говорити про Софію. "Можу сказати, що я радий, що Софія в безпеці в Україні. Ми все ще друзі. І мені буде приємно побачити її знову, якщо і коли вона повернеться", — сказав Тоні.

Софія Каркадим та Тоні Гарнетт на початку стосунків

Фото із сайту "Фокус"

87 запитів за 0,179