Унаслідок повномасштабної війни рф проти України пристоличному селу Горенка завдано збитки на понад 2 мільярди гривень – KSE

today 16.05.2022 query_builder 18:06 remove_red_eye 305 bookmarks Новини

Про це свідчить оцінка Київської школи економіки (KSE) в межах проекту "Росія заплатить", повідомляє УНІАН.

Відповідно до звіту RebuildUA та KSE Institute, внаслідок війни зруйновано майже 1,2 тисячі будівель, з них понад тисяча — це житлові та присадибні будівлі. Збитки від руйнувань цих будівель складають 1,37 млрд гривень.

У селі Горенці Гостомельської ТГ супротивник знищив чи пошкодив дуже багато об'єктів промислової інфраструктури. Загалом збитки Горенки від повномасштабної війни РФ проти України сягають майже 2,5 млрд гривень (85 млн доларів).

"Горенка одне з найбільш постраждалих сіл на Київщині, яке з перших днів війни опинилося у кілометровій зоні фронту. За час активних бойових дій у селі Горенка пошкоджено та зруйновано 105 із 239 загалом наявних у селі об'єктів промислової інфраструктури. Крім того, серед пошкоджених об'єктів соціальної інфраструктури - 17 закладів торгівлі, 3 магазини, 3 заклади харчування, церква, 1 заклад освіти та 1 медична лабораторія". - йдеться в повідомленні.

Фото - УНІАН

92 запитів за 0,271