Урочистими лінійками відзначали День знань у Дмитрівській громаді (фото+)

today 01.09.2022 query_builder 19:13 remove_red_eye 241 bookmarks Новини, Освіта

На центральних майданах сіл Дмитрівки, Шпитьок, Бузової рясніли вишиванки, букети осінніх квітів, повітряні кульки.

Присутні з хвилюванням та гордістю спостерігали за виступами учасників урочистих заходів. Кожен педагогічний колектив навчальних закладів Дмитрівської сільської ради підготував святкову лінійку, повідомляє Дмитрівська сільська рада у Facebook.

Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич привітав учнів, учителів, батьків із початком нового навчального року, побажав школярам цікавих уроків та невичерпного бажання збагачуватися знаннями, а педагогам – натхнення і наснаги. Він наголосив на тому, що завдяки Збройним Силам України та наполегливій праці жителів, громаді вдалося розпочати освітній процес попри те, що всі навчальні заклади постраждали від обстрілів під час бойових дій. Майже всі будівлі відновлені та підготовлені до початку безпечного навчання.

Директор Дмитрівського академічного ліцею «Перспектива» Оксана Гальчук розчулила всіх присутніх своїми напутніми словами.

Кюльмінацією заходу стала церемонія передачі «ключів від знань», яку завершили першокласники, створивши за допомогою кульок патріотичну хвилю в синьо-жовтих кольорах.

Перший дзвоник покликав школярів до Країни Знань.

Шпитьківський академічний ліцей «Скіф» сьогодні вирушив у подорож космічним простором до планети «Шкільне життя». Надзвичайно креативна святкова програма допомогла інопланетним прибульцям за допомогою сучасного танцю знайти вчителів першокласників, які заблукали в просторах галактики.

Заступник Дмитрівського сільського голови Христина Сідакова відвідала святкову лінійку та привітала усіх присутніх із Днем знань. Начальник відділу освіти Вікторія Бабенко та директор ліцею Інна Лич тримали вітальне слово.

На жаль, Бузівський академічний ліцей не зміг розпочати навчальний рік у рідних стінах: їх було майже вщент зруйновано під час бойових дій, наприкінці березня. Відновлення освітнього закладу триває.

Святкову лінійку відвідав заступник Дмитрівського сільського голови Олександр Хробуст. Він запевнив присутніх у тому, що сільський голова Тарас Дідич, виконавчий комітет, депутатський корпус, відділ освіти Дмитрівської сільської ради докладають максимальних зусиль, щоб учні змогли зайти у відремонтовані приміщення відбудованого ліцею якомога швидше.

Сергій Харитончик, директор Бузівського ліцею зауважив, що з вірою в перемогу над ворогом можна пережити всі незручності.

Після урочистої лінійки, учні вирушили в класи, де розпочався «Єдиний урок безпеки». Для створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану до кожного навчального закладу Дмитрівської громади завітали представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Для педагогічних працівників рятувальники провели інструктажі щодо алгоритму дій за сигналами оповіщення «Увага всім», «Повітряна тривога», а школярів ознайомили з правилами поведінки в умовах небезпеки.

Слід зауважити, що заклади освіти Дмитрівської сільської ради визначилася з формами навчання: очною, змішаною, дистанційною, враховуючи головну умову - наявність укриттів.

Успіхів, терпіння, натхнення, миру, перемоги!

І нехай на перервах між уроками лунає тільки дзвінкий дитячий сміх!

Фото - Дмитрівська сільська рада

93 запитів за 0,171