Уряд додатково виділить кошти на програму “еПідтримка”

today 04.05.2022 query_builder 07:56 remove_red_eye 1265 bookmarks Новини

Уряд планує виділити 1,882 млрд грн, які спрямують на виплати по 6500 грн згідно з умовами програми “єПідтримка”. Про це повідомляється в опублікованому на Урядовому порталі розпорядженні, інформує сайт kmu.gov.ua.

“Виділити Міністерству економіки для надання державної допомоги одержувачам у рамках програми “еПідтримка” додатково 1 млрд 882 млн грн. Міністерству фінансів здійснити зазначені витрати за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету”, – йдеться у розпорядженні.

Раніше на цю програму вже було витрачено 21,45 млрд грн. Таким чином, загальний фонд виплат становитиме 23,332 млрд грн. Міністерству економіки до кінця цього року доручено подати Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених відповідно до цього розпорядження.

Нагадаємо, на початку березня Кабміном було розроблено та запущено в дію спеціальну програму допомоги, яка передбачала виплати українцям у розмірі 6500 грн. Гроші насамперед були спрямовані на підтримку населення в тих областях, де ведуться найбільш активні бойові дії.

На отримання цих коштів могли також розраховувати наймані працівники, за яких оплачується ЄСВ та ФОП усіх груп. Передбачалося, що ця сума підтримає і ФОП, які не можуть забезпечувати себе через початок війни, а також українців, які з цієї ж причини втратили роботу.

Станом на 1 квітня 2022 року повідомлялося, що заявки на отримання 6500 гривень у рамках “еПідтримка” подали майже 5 млн громадян, і майже 3,5 млн вже отримали гроші.

92 запитів за 0,163