Урядом розширено пільги для добровольців та членів сімей загиблих героїв

today 22.05.2022 query_builder 09:04 remove_red_eye 99 bookmarks Новини

На черговому засіданні 20 травня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України”, повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

Розроблений фахівцями Мінветеранів документ приводить низку чинних урядових нормативно-правових актів у відповідність із Законом України від 15.03.2022 №2121, яким визнано право добровольців територіальної оборони на отримання статусу учасника бойових дій, а також запроваджено таку категорію осіб, як сім’ї загиблих (померлих) захисників та захисниць України.

Тож, добровольці Сил територіальної оборони Збройних сил України, члени добровольчих формувань територіальних громад матимуть можливість отримати грошові виплати, що передбачені в разі поранення та інвалідності внаслідок військової агресії РФ проти України, а в разі загибелі – члени їхніх родин отримають одноразову грошову допомогу.

Також члени сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України матимуть можливість користуватися пільгами, передбаченими чинним законодавством.

“Уряд та Мінветеранів послідовно відстоює інтереси наших захисників та захисниць, які зараз боронять Україну від російської агресії, а також членів їхніх родин. З самого початку масштабного збройного вторгнення РФ тисячі добровольців активно долучилися до лав тероборони, щоб посилити спроможності захисту нашої країни. Підтримка, надання соціальних гарантій та пільг даним категоріям є обов'язком держави”, – наголосив перший заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун за підсумками засідання уряду.

Фото - пресслужба Міністерства у справах ветеранів України

92 запитів за 0,254