“Усі мають або воювати і захищати Батьківщину, або працювати на перемогу”. Безробітних залучатимуть до громадських робіт

today 22.06.2022 query_builder 09:50 remove_red_eye 109 bookmarks Новини

Реформа сфери зайнятості, що запускає Кабінет міністрів, на час воєнного стану передбачає залучення до суспільно-корисних робіт офіційно зареєстрованих безробітних, які протягом 30 днів не влаштувались на роботу, за мінімальну зарплату (6500 гривень), повідомляє Великий Київ.

Про зміни заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 21 червня (на відео в Телеграмі за цим посиланням із 6 хв. 30 сек). Як повідомив посадовець, під суспільно-корисними роботами передбачається розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні чи сільськогосподарські роботи. Що саме потрібно робити в кожному регіоні, визначатиме місцева влада.

"Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави та відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу в держави немає для цього ресурсів. Усі мають або воювати і захищати Батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту“, — зауважив Шмигаль. Окрім того, статус та виплати по безробіттю відтепер втрачаються, якщо людина перебуває за кордоном понад 30 днів під час воєнного стану.

Фото - Великий Київ

92 запитів за 0,259