В Ірпені доріжки посипають кавою, а не піщано-сольовою сумішшю (є відео)

today 29.01.2022 query_builder 12:20 remove_red_eye 284 bookmarks Новини

Сніг із ароматом кави. В Ірпені, наслідуючи скандинавські країни, пробують боротися з ожеледицею за допомогою відходів кав’ярень - кавової гущі. Понад 20 кілограмів переробленої кави для комунальників заготували та безкоштовно передали п’ять місцевих кав’ярень. Ініціювала збір Ірпінська агенція розвитку, інформує ІТV.

«Ми запропонували власникам кав’ярень долучитися до цієї ініціативи, і ось сьогодні ми маємо екологічний експеримент: ми посипаємо кавою наш парк Правика. Будемо чути відгуки – нам дуже цікаво, як відреагують наші мешканці», - заявила голова Ірпінської агенції розвитку Оксана Нечитайло.

«Для того, щоб допомагати, не потрібно витрачати. Для того, щоб допомагати, не обов’язково інвестувати. Для того, щоб допомагати, потрібно бути соціально відповідальним – і бізнес може бути соціально відповідальним, не витрачаючи коштів», - зазначив заступник голови Ірпінської агенції розвитку Дмитро Андрущенко.

Вікторія із псом Річардом гуляють у парку Правика двічі на день. Жінка каже, що піщано-сольова суміш, якою зазвичай посипають тротуари, дуже шкодить лапам собаки. Іноді від солі навіть утворюються рани. Тому таку ініціативу з кавою зустрічає радо.

Підтримали ініціативу й інші мешканці громади. Посипати стежки кавою в парку Правика будуть протягом двох днів. А чи продовжиться експеримент, залежить від відгуків містян та працівників благоустрою.

">

Фото та відео - ІТV

92 запитів за 0,228