В Ірпені відкрили модульне містечко “Дубки”

today 13.08.2022 query_builder 13:43 remove_red_eye 187 bookmarks Новини

Сьогодні в Ірпені разом із послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцкі, міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, головою КОВА Олексієм Кулебою, головою Інвестради Ірпеня Володимиром Карплюком запустили в повноцінну роботу модульне містечко «Дубки».

Як повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин, модульні конструкції безкоштовно отримали від Уряду Польщі. А от до облаштування благоустрою, створення комфортного затишного простору для ірпінців долучилося дуже багато людей, зокрема й благодійників.

Модульне містечко «Дубки» складається із 88 чотиримісних житлових модулів. 55 із них – вже заселені. В них облаштувалися сім’ї медиків, освітян та військовослужбовців, які залишилися без житла. Загалом 352 мешканці. Також на території містечка є бібліотека, невелика спортзала, дитяча ігрова кімната, кімната для відпочинку та зона для прання і прасування. До речі, мешканцям «Дубків» не доведеться самим куховарити, адже для них готуватиме смачні гарячі страви команда World Central Kitchen.

«Ми вже почали роботи над облаштуванням ще одного такого ж модульного містечка на території санаторію «Дубки». Тож якщо Ви хотіли подати заявку на проживання у тимчасовому житлі прошу звертайтеся в Ірпінську міську раду», – підкреслив Маркушин.

">

Фото - Телеграм-канал Олександра Маркушина

92 запитів за 0,168