Варто побачити. Зруйнований окупантами Гостомельський ліцей стане школою майбутнього

today 18.05.2023 query_builder 18:29 remove_red_eye 1003 bookmarks Новини, Освіта

У рамках ініціативи «Школа майбутнього» планують відбудувати зруйнований окупантами Гостомельський ліцей №2. Команда благодійного фонду Buduyua показала, як він виглядатиме, пише bzh.ua.

Над проєктом відновлення працювала архітектурна компанія Archimatika. Так, фахівці зауважили, що заклад потребував оновлення ще до 24 лютого. А під час боїв за Гостомель будівля зазнала нових руйнацій.

Відповідно до проєкту, у ліцеї створять комфортне навчальне середовище для 1000 дітей, в тому числі для 150 діток дошкільного віку. Таким чином потужність закладу зросте вдвічі у порівнянні з його характеристиками станом на 24 лютого 2022 року.

На шкільному подвір'ї планують облаштувати урбан-парк, спортивні майданчики для дітей різного віку тощо. Також із громадського простору всередині школи й із подвір’я відкриють вид на ангар літака «Мрія», розташований неподалік.

«Проєкт передбачає гнучкі рішення, що відповідатимуть потребам сучасного освітнього процесу. Ми залучили фахівців із педагогіки, дитячої психології та інклюзивності, щоб створити найкращі умови для дітей», — зазначають у фонді Buduyua. Особлива увага - рекреаційним просторам, які будуть комфортними та наповненими денним світлом.

Фотовізуалізація: рендери майбутньої школи від Archimatika

88 запитів за 0,189