Васильків укріплюється й будує фортифікаційні споруди

today 10.03.2022 query_builder 18:40 remove_red_eye 345 bookmarks Новини

Васильків залишається однією з найгарячіших точок Київщини, донедавна тут точилися запеклі бої. Нині ситуація стабілізувалася. Проте залишаються загрози повітряних атак.

Про це KV стало відомо із повідомлення голови Васильківської міської громади Наталії Баласинович у Facebook.

"В напрямку Ясногородки і Копилова сьогодні наші війська добряче потрусили ворога і, звичайно, це дуже затримує їхні бажання потрапити на Одеську трасу для того, щоб взяти Київ у кільце. Наші військові працюють, ми в них віримо і допомагаємо, виконуємо їхні доручення. Будуємо фортифікаційні споруди, укріплюємося", – розповіла вона.

Зараз у місті ситуація спокійна, магазини відкриті, в аптеках є черги. Так, товари поки що є не всі. Також вона наголосила, що на території працює управління соціального захисту, сьогодні на місцях і працівники Пенсійного фонду. Запрацювала і міграційна служба, яка готова до видачі документів.

Баласинович зауважила, що працює телефон "гарячої" лінії. Загалом мешканці звертаються за продуктами харчування і за ліками.

"Звичайно ліки є не всі, але ми намагаємося робити максимально все для того, щоб допомогти. Про 450 абонентів, які наразі відключені від газу на вулиці Декабристів. Коли стався вибух в багатоповерховому будинку на цій вулиці, "Київоблгаз" прийняв оперативне рішення відключити ту частину абонентів від постачання газу. Зараз ми з ними тісно спілкуємось щодо цього питання і вони обіцяють якомога швидше відновити газопостачання. Прошу поставитись з розумінням до всього. На жаль, у нас іде війна", – наголосила голова.

Також тут здійснили об’їзд магазинів щодо скарг на підняття цін на товари.

"У деяких є дійсно об'єктивна ситуація, де ціни завищені. А в деяких, на жаль, постачальники або виробники хліба підняли ціни закупівлі для магазинів. Над цим також активно працюємо наскільки це можливо в умовах воєнного стану", – додала очільниця громади.

Фото ілюстративне із сайту КиївVласть

92 запитів за 0,164