Вчора вночі у столичній області знищили десяток бойових машин, три танки та пів сотні загарбників

today 26.03.2022 query_builder 07:58 remove_red_eye 387 bookmarks Новини

На сьогодні головною стратегічною ціллю російських військовослужбовців залишається українська столиця, але у загарбників не достатньо сил для захоплення міста.

Як передає Укрінформ, це під час брифінгу в UkraineMediaCentre Kyiv повідомив заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич.

«У планах ворога є ідея оточити Київ. На сьогодні він за будь-яку ціну намагається чогось досягнути: або зайти в передмістя Києва, або захопити Бровари, Бориспіль. Це його стратегічна ціль. На сьогодні вжито заходів під командуванням нашого генерал-полковника щодо недопущення цього.

По інтенсивності обстрілів ми спостерігаємо, що противник активно веде вогонь, особливо по нашій військовій інфраструктурі, по наших об'єктах. Він змінив тактику, відслідковуючи наші ППО і артилерію. Він цього боїться», - йдеться в повідомленні.

Український військовослужбовець впевнений, що для спроби захоплення Києва супротивник повинен мати щонайменше втричі більше сил.

«Тільки вчора знищено понад десяток бойових машин, три танки, пів сотні загарбників. Сил для активних дій у ворога недостатньо. Є інформація, що він робить мобілізацію в Дагестані, підтягує свіжі сили. Але для того, щоб вони опинилися під Києвом, треба час. На сьогодні, знаючи обстановку, можу сказати, що хотіти - це не означає зробити.

Ті активні дії, які ми проводимо, зведуть їхні спроби нанівець. Київ - це 9 Грозних за масштабом. Щоб спробувати захопити Київ, потрібно мати втричі, а то і вп'ятеро більше сил, ніж тих, що противник зараз має», - розповів він.

">

Фото та відео - Укрінформ

92 запитів за 0,163