Ви таке бачили? У Гатненському ліцеї відкрито надсучасне багатофункціональне укриття (+відео)

today 07.05.2023 query_builder 18:05 remove_red_eye 435 bookmarks Новини, Освіта

Раніше страшне підвальне приміщення, стараннями місцевої влади, у Гатненському ліцеї перетворили на сучасне укриття із повним інтерактивним обладнанням. Після уроків укриття використовуватимуть як спортивну школу. Тут дітки зможуть займатися різними видами єдиноборств та танцями, про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Гатненський сільський голова Олександр Паламарчук.

Загальна площа укриття понад 700 кв. м оснащена новітніми технологіями. Вона має професійну припливно-витяжну вентиляцію з терморегулюванням повітря, систему повітряної тривоги, пожежну сигналізацію, потужний генератор. Сюди проведено водопостачання та каналізація.

В укритті облаштовані 3 сучасні інтерактивні дошки, 6 камер відеонагляду, 5 душових кабін, 4 санвузли, 3 роздягальні для діток та тренерів, 5 тренерських та 4 зали. Тут також є Wi-Fi, 3 телевізори, щоб батьки мали змогу спостерігати за дітьми під час тренування в онлайн режимі, кулери для питної води, каремати, розкладні ліжка, лавки, мати, все що потрібно для належного укриття дітей та тренувального процесу! Проєкт співфінансувався з обласного бюджету.

Фото та відео - сторінка у Фейсбуці Гатненського сільського голови Олександра Паламарчука

88 запитів за 0,203