Від спеки врятує крона «Золотого дуба»

today 07.08.2017 query_builder 13:50 remove_red_eye 268 bookmarks Довідник, Кафе. Ресторани

Літо - найкращий період  для відпочинку. Кам'яні джунглі, нагріті сонцем, стають нестерпними. Щонайкраще  врятуватися від духоти  - сховатися під кроною "Золотого Дуба".

У комплексі відпочинку "Золотий Дуб", що в Крюківщині, можна не лише насолодитися вечерею в затінку, який створюють літні дерева, але й освіжитись у басейні. Саме тут на всіх шанувальників  літнього релаксу чекає відкритий басейн з автоматичною очисткою та підігрівом води.

Для комфорту відпочиваючих створені  всі належні умови. Біля басейну розміщені двадцять п'ять шезлонгів для засмаги, чотири літні намети, м'які пуфи.  Одним словом у "Золотому Дубі" є  все необхідне для райського відпочинку та зручності відвідувачів комплексу.

Територія релаксу доступна для шанувальників дозвілля на свіжому повітрі  з вівторка до неділі, з 10 до 23 години. У понеділок   насолодитися водним відпочинком можна  з 15.00 години.

Вхідний квиток до зони басейну - 150 грн для дорослих. У святкові дні та вихідні це задоволення коштує  250  грн для дорослих та 50 грн для дітей віком від 6 до 12 років. І ще хочемо нагадати всім, хто зацікавився приємною пропозицією, про акцію, яка розповсюджується на всіх відвідувачів комплексу. Якщо ви відвідуєте басейн  з 10 до 12 години з понеділка до четверга,  отримуєте  знижку на цілий день відпочинку - 20%. Відповідно до умов акції,  для дітей до 12 років ця послуга   безкоштовна.

85 запитів за 0,375