Відбудовано міст через річку Трубіж на Харківській трасі

today 24.12.2022 query_builder 09:30 remove_red_eye 155 bookmarks Новини

На трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський (Київ-Бориспіль-Березань-Яготин) капітально відбудовано міст через річку Трубіж. Повноцінний рух мостом відновлено. Ця міжнародна траса сполучає столицю з Полтавщиною і Харківщиною та є однією з ключових доріг країни. Про це інформує Міністерство інфраструктури України.

Нагадаємо, міст через Трубіж було підірвано на початку повномасштабного вторгнення. Після звільнення області від російських загарбників дорожники оперативно влаштували поруч з мостом тимчасовий об'їзд, що дало змогу рухатись транспорту, проте тимчасові переправи не здатні витримати навантаження від руху транспорту тривалий період.

І для повноцінного проїзду потрібно було капітально відбудувати споруду. Дорожники розібрали конструкції зруйнованого мосту та розпочали будівництво.

«Праву частину мосту відкрили для всіх видів автотранспорту у листопаді. За цей час дорожники завершили роботи й по лівому проїзду: влаштували два шари асфальтобетону, водовідведення з мосту та встановили бар’єрне огородження», - йдеться у повідомленні.

На Київщині загалом було зруйновано 24 штучні споруди на дорогах державного значення. По 20 з них забезпечено проїзд шляхом будівництва тимчасових переправ. Два великі мости, у Стоянці на М-06 та міст через Трубіж на М-03 відновлено капітально.

Фото - Міністерство інфраструктури України

87 запитів за 0,181