Відновлено сполучення між Києвом та Полтавою (є відео)

today 09.05.2022 query_builder 14:33 remove_red_eye 1362 bookmarks Новини

На Київщині поблизу села Борщів побудували тимчасову об'їзну дорогу поруч зі зруйнованим мостом. Сполучення між Києвом та Полтавою дорогою М-03 відновлено.

Про це “КиївВлада” дізналася з повідомлення міністра інфраструктури України Олександра Кубракова на сторінці в Facebook. Тимчасовий об’їзд відповідає параметрам дороги третьої категорії та розрахований не лише на легковий, але і на вантажний транспорт. За словами Олександра Кубракова, це критично важливо – адже магістраль М-03 є однією з ключових у країні.

Як розповів міністр, у найкоротші терміни дорожники влаштували через річку Трубіж сім водопропускних труб, ґрунт укріпили геотекстильною решіткою, на шар піску влаштували щебенево-піщану суміш, зверху – асфальтобетонне покриття та встановили відповідні дорожні знаки.

“Поки в країні триває війна логістичні зв'язки на звільнених територіях налагоджуємо завдяки тимчасовим об'їзним шляхам та переправам. Вони не лише забезпечують доставлення вантажів у постраждалі куточки, але й допомагають налагоджувати та відновлювати життєдіяльність населених пунктів звільнених з російської окупації”, – підкреслив Кубраков.

ВІДЕО

Фото та відео - сторінка у Facebook Олександра Кубракова

92 запитів за 0,175