Відомий український режисер Сергій Сотніченко, який пережив місяць під обстрілами в Ірпені, знімаючи все на відео, створить фільм про непереборне передмістя Києва (є відео ТСН з унікальними кадрами)

today 01.06.2022 query_builder 13:53 remove_red_eye 594 bookmarks Новини

Протягом місяця режисер знімав своє життя в Ірпені, коли на Київщині велися активні бойові дії.

Сергій Сотніченко мешкав у тій частині міста, яка найбільше страждала від окупантів. Режисер не евакуйовувався, бо не міг залишити свою 77-річну матір. Жінка довго не могла повірити, що в країні почалася справжня війна. Про історію відомого режисера розповідає сюжет ТСН, пише УНІАН.

Усі відзняті матеріали Сергій планує використати для створення кінострічки. Режисер показав журналістам подвір’я свого будинку. Скрізь ями від снарядів, паркан посічений осколками, а сусідня багатоповерхівка стоїть обвуглена.

Сергій згадує, як багато разів прощався з життям. У той період навіть записав прощальне послання до сина. "У мене на телефоні був 1% заряду. Я вмикаю навмання пісню Вакарчука "Холодно". А тут холод моторошний. Я трясусь і слухаю цю пісню. І мені вистачило зарядки на один куплет. Я так заревів", - згадує режисер. У творчому доробку Сергія Сотніченка багато різножанрових кіноробіт: мелодрами, детективи, військові фільми, серед найвідоміших "Діти перемоги" і "Розщеплені на атоми".

НА ВІДЕО ТСН НИЖЧЕ ПЕРЕД СЮЖЕТОМ Є, НА ЖАЛЬ, НЕВЕЛИЧКА РЕКЛАМА

">

Фото та відео - ТСН

92 запитів за 0,341