Відверто: Сергій Гулієв

today 17.10.2020 query_builder 10:05 remove_red_eye 3920 bookmarks Відверто

Біографічна довідка

• Народився у Вишневому 2 квітня 1977 року.

• Закінчив Академію МВС із відзнакою, має також економічну освіту.

• Одружений. Виховує двох синів. Очолює ТОВ "Департамент охорони".

• У 2002 та 2015 роках обирався депутатом Вишневої міськради.

1. Ваше життєве кредо?

- Не зраджуй.

2. Ким хотіли стати у дитинстві?

- У дитинстві - директором. А у більш-менш свідомому віці мріяв бути поліцейським.

3. Про що мрієте зараз?

- Хочу, щоб закінчився цей безлад із хаотичною забудовою міста, з переповненими дитсадками і школами. А ще..., щоб завершилася пандемія коронавірусу. Я і моя команда хочемо впевненості у завтрашньому дні, стабільності, щоб у місті розвивався бізнес, будувалися нові заклади освіти. Сподіваюся, що саме місцеві вибори перезавантажать країну. У громадах до влади прийдуть фахівці, які дадуть поштовх розбудові наших міст і сіл. І, впевнений, якщо стану головою Вишневої ОТГ, мені вдасться здійснити позитивні зміни у Вишневому та Крюківщині.

4. Кому Ви довіряєте?

- Дружині Вікторії довіряю. Це найрідніша людина, з якою ми досить давно разом. Спільними зусиллями долали певні труднощі, раділи здобуткам.

5. Які якості допомагають Вам у житті?

- Я - лідер. Є начальники, які наказують, а є лідери, які ведуть за собою людей. У мене два сини, одному 5, а другому 10 років. Я можу наказати їм зробити зарядку чи віджатися від полу 20 разів, але я цього не роблю. Сам стаю і займаюся, а хлопці підтягуються і теж віджимаються, виконують інші вправи. Я своїм прикладом показую, що і як треба робити.

6. Що найбільше цінуєте в людях?

- Справжність, щирість. Половина моїх знайомих відвернулися від мене, коли я оголосив, що балотуватимуся на голову ОТГ. Але з'явилися нові однодумці.

7. Чи є люди, якими Ви захоплюєтеся?

- Завжди добрим словом згадую покійного мера Вишневого Анатолія Гошка. Він мене багато чому навчив.

А ще захоплююся своєю родиною.

8. Розкажіть про найбільше випробування Вашого життя.

- Мабуть, найбільше випробування грошима і владою. У мене у житті були й падіння, й підйоми, але завжди, у будь-якій ситуації слід залишатися людиною. Я працював на різних посадах: був заступником міського голови Вишневого, Боярки, тож, вважаю, пройшов випробування і грошима, і владою.

9. Яка подія найбільше змінила Ваше життя?

- У 2003 році в актовій залі міськради вітали випускників Вишнівської ЗОШ №2. Я, як заступник міського голови, вручав кращим медалі. Серед них була і моя майбутня дружина. Я їй медаль вручив, а вона мені - обручку. Вже 18 років разом: і в горі, і в радості.

10. Щоб Ви змінили у своєму житті, якби була така можливість?

- Завжди не вистачає часу. В молодості були помилки у бізнесі, коли вкладав все і "прогорав". Але і так буває. Випробування роблять людину сильнішою. Взагалі я щаслива людина й змінювати нічого не хочу.

11. Ви були заступником міського голови з гуманітарних питань. Тоді у Вишневому було започатковано багато традицій. Розкажіть про цей досвід.

- Я був заступником у Анатолія Гошка, а він і сам працював і заступників змушував трудитися з ранку до пізнього вечора. У той період у Вишневому почався великий ремонт. Замінювалися іржаві, гнилі труби, ремонтувалися дороги, встановлювалися надійні бордюри, оновлювалися тротуари, робилося сучасне вуличне освітлення. А ще ми влаштовували чудові святкування державних свят, піклувалися про ветеранів. За спонсорські кошти було збудовано церкву, яку освячував Володимир Сабодан. Тоді я долучився до цієї богоугодної справи.

12. Чи важко було змінювати ситуацію в місті, з якими труднощами стикнулися?

- Ми отримали місто в 2002 році у жахливому стані. Не було доріг, нормального вуличного освітлення, тротуарів, досить високий рівень злочинності. Гошко повністю змінив працівників виконкому й розпочалася робота. Було створено громадське формування, яке у співпраці з правоохоронними органами, почало наводити порядок у місті, поступово залучали у місто бізнес, з'явилися нові підприємства, збільшились надходження до міського бюджету.

13. Які труднощі виникли при створенні громадського формування з охорони порядку?

- Особливих труднощів не було. Я поставив за мету створити такий підрозділ і створив його. Вже у 2002 році наше ГФ "Щит" було визнано кращим у районі, наступного року - в області, а у 2004 році - в країні. Потім був спецзагін "Дельта", який фінансувався з міського бюджету. У громадському формуванні люди, які мають хорошу фізичну форму, пройшли військову підготовку, багато наших співробітників перебували в зоні бойових дій, мають відзнаки, нагороди. Вони постійно тренуються, проходять вишкіл на полігонах.

Головне наше завдання - допомогти поліції у наведенні належного громадського порядку, адже у штаті Вишнівського відділення поліції лише 50 осіб, а обслуговує воно не лише Вишневе, а й сусідні села: Крюківщину, Святопетрівське, Софіївську та Петропавлівську Борщагівки.

14. Які проблеми допомагає вирішувати громадське формування зараз?

- ГФ допомагає вирішувати найрізноманітніші проблеми містян, приміром, слідкуємо за порядком на дорогах, беремо участь в оформленні ДТП, перевіряємо документи у підозрілих осіб, водіїв, за ознак сп'яніння, порушення ПДР викликаємо патрульну поліцію, зараз намагаємося пояснювати людям про необхідність дотримуватись карантинних обмежень, носити маски в приміщеннях магазинів, установ. Наші працівники виїжджають на сімейні сварки, підтримують правопорядок під час проведення масових заходів, надаємо допомогу до приїзду швидкої.

Для оперативного реагування створили групу у вайбері. Наш наряд приїздить на виклик за 3-5 хвилин після звернення, а поліція через перевантаженість у кращому разі через пів години.

15. Яким Ви бачите розвиток громадських формувань?

- Із завершенням процесу децентралізації на місцях повинна з'явитися муніципальна поліція з усіма повноваженнями поліції. Адже громаді слід себе захищати. Останній перепис населення робився років 20 тому. Якщо зараз порахувати скільки людей живе на території обслуговування Вишнівського відділення поліції, то треба буде створювати відділ із значно більшим штатом. Так само з лікарнями, навчальними закладами.

Тож, думаю, потужні працюючі ГФ перетворяться в муніципальну поліцію, бо треба буде захищати жителів об'єднаної територіальної громади.

16. На Вашу думку, Вишневе і Крюківщина вирішують різні проблеми чи вони спільні для обох населених пунктів?

- На моє переконання, межі між селом і містом вже нема - й проблемні питання у них однакові: переповнені школи і дитсадки, мала кількість зелених зон, територій для відпочинку, проблеми з каналізацією, водовідведенням…

17. Які питання турбують громаду найбільше?

- Найболючіші проблеми - це переїзд і наркотики. Якщо вийти на будь-яку вулицю міста і перевіряти молодь до 25 років, то у половини, а то й і у відсотків 60 у кишені буде пакетик з амфетаміном. Цей наркотик відносно недорогий й тому досить популярний, хоча неймовірно шкідливий.

На Київщині з наркоманією борються 18 осіб обласного управління боротьби з незаконним обігом наркотиків. Цього, звісно ж, замало. Тільки в районі повинно бути мінімум 18 правоохоронців, які займаються виключно цим питанням. У Кримінальному Кодексі є стаття за збут і виготовлення наркотиків, а більшість упійманих розповідають, що у них пакетик для особистого вживання, він, мовляв, хворіє наркоманією. Проблему слід вирішувати на законодавчому рівні.

18. Які найбільші перепони для досягнення успіху ОТГ?

- Однією з проблем може стати конфронтація голови і депутатського корпусу, адже частенько депутати мають певні інтереси у місті чи селі й намагаються вибити якісь преференції, а голова насамперед повинен думати про розвиток усієї громади. Хоча я вважаю, що зможу знайти спільну мову з депутатами, бо доволі комунікабельний.

Проблем не повинно бути. Є питання - є шляхи їх вирішення. Немає проблеми, якої не можна вирішити. Тож працювати треба - і все буде гаразд.

19. Яке майбутнє чекає на Вишнівську ОТГ?

- Вишнева ОТГ буде процвітати. Нарешті ми з'єднаємо сучасним переїздом південну і північну частини міста, створимо нові парки і зони відпочинку, зручні розв'язки. Вишневе і Крюківщина будуть комфортними і безпечними для життя населеними пунктами.

20. Що перше зробите на посаді голови ОТГ?

- Проведу діджиталізацію багатьох процесів. Зараз є багато інструментів, які не використовуються в державних органах на повну. Це упущення. Вони роблять роботу продуктивнішою, полегшують життя співробітників та вивільняють час для інших справ.

92 запитів за 0,163