Вікторія Махоян: “Моя місія – утілювати красу та бачити красу в людях”

today 03.02.2022 query_builder 21:39 remove_red_eye 355 bookmarks Відверто, Краса, Новини

За підсумками конкурсу Kiev Premium 2021 салон краси "VIKTORIYA FAMILY" здобув звання лауреата в номінації "TOP Beauty salon". Про секрети перемог в індустрії краси наше інтерв'ю з власницею закладу та співвласницею сімейного бізнесу Вікторією Махоян.

- Здобувати нагороди завжди приємно. Це вже не перший мій досвід участі в подібних конкурсах. Дебютувала в 2006 році, коли була ще студенткою та старостою групи в університеті.

Тоді одразу погодилася на участь у конкурсі краси. Хвилювалася, але доклала багато зусиль, щоб перемогти і самоствердитися. Серед найяскравіших перемог - здобуття престижного титулу “Міс Вірменія”. А сьогодні вже у конкурсах бере участь мій салон краси. Так, наш заклад став учасником конкурсу Kiev Premium 2021. Також були хвилювання та підготовка. У підсумку - ще одна перемога, що викликає море емоцій, натхнення, нові цілі, нові перспективи, нове бачення.

- Якою має бути переможниця конкурсу краси?

- Важливо бути доглянутою, привабливою. Але не менш важливо бути впевненою в собі. Моя особиста думка, досягнути впевненості - це також праця над собою. Коли ти контролюєш своє харчування, займаєшся спортом, намагаєшся вести правильний спосіб життя, складати потрібний графік, раціон, тоді, звісно, набагато більше впевненості в своїх силах.

- Як особисто Вам вдається підтримувати ідеальну форму?

- Я відвідую спортивний зал п'ять разів на тиждень. Рано прокидаюся. Це мій графік. О 7 годині ранку вже у спортзалі. Качаю біцепси, трицепси, паралельно відвідую басейн - плавання - це той єдиний вид спорту, де задіяні абсолютно всі види м'язів. Також виконую дихальні вправи, що завжди добре як для організму в цілому, так і для настрою, бадьорості духу. Я люблю займатися спортом.

- Як підбираєте комплекс вправ? Чи є якийсь суто Ваш секрет?

- Кожна людина - це індивідуальність. Я покладаюся на тренера. У кожній сфері краще дослухатися до порад професіонала, завдяки цьому результату досягатимеш швидше і краще. У мене є свій фітнес-тренер, який визначає на які групи м'язів потрібно дати більше навантаження. Завжди дослухаюся до думки фахівця.

- А який Ваш раціон. Чи є певні обмеження?

- Фастфуд не їм. Це просто не моє. Надаю перевагу правильному харчуванню: від цього залежить мій фізичний стан. Крім того, дозую порції. Солодке часом собі дозволяю. Приміром, дуже люблю десерт тирамісу. Каву п'ю не більше двох чашечок на день.

- Як Ви мотивували б дівчат удосконалювати себе?

- Я вірю, що негарних дівчат не буває. Просто треба собі приділяти більше уваги. Навіть коли не дуже хочеться, багато всяких перепон - погода не та, чи настрій кепський - все одно слід займатися собою - відвідувати спортзал чи робити вправи вдома. Зараз в інтернеті багато різних інструкцій. Випрацьовуйте в собі бажання. Прокинулися зранку, усміхайтеся і кажіть, що сьогодні чудовий день - і у мене безліч шансів зробити себе краще.

- Які захоплення Ви маєте?

- Якщо є можливість, залюбки катаюся верхи на конях. Я не займаюся цим професійно, не маю ніяких нагород чи кубків. Але дуже люблю цей вид активного відпочинку. Кінні прогулянки - по-особливому душевні, під час них я переключаюся і забуваю про всі турботи.

- Вікторіє, яка Ваша місія?

- Утілювати красу та бачити красу в людях. Щасливі очі відвідувачів салону - це найкраща вдячність. У такі хвилини розумію, що моя праця недаремна. Це стимулює мене до пізнання чогось нового. Хочеться нести прекрасне людям, бачити їх гарними, здоровими і, звісно, щасливими.

- Що Ви побажали б читачкам нашого видання?

- Моє побажання дівчатам, жінкам - знаходьте на себе час, займайтеся собою, перегляньте свій раціон харчування, приділяйте більше часу спорту, відвідуйте салон краси, це додає настрою, позитиву, впевненості в собі, та найголовніше - пам'ятайте, що життя - дуже цікаве і багатогранне, і кожен новий день - це шанс. Використовуйте його максимально!

http://viktoriya.ua/

(097) 810-47-47

Київ, вул. Тулузи, 3 б. Салон краси "VIKTORIYA FAMILY"

87 запитів за 0,181