Він “читає” організм як розкриту книгу

today 27.04.2019 query_builder 11:42 remove_red_eye 2235 bookmarks Новини, Таємні знання

В родині Зенона Бандрівського - жителя Боярки з 2001 року, який має американську грін-карту і родина якого проживає в Америці - немає ліків. Жодних! Із медичних препаратів є лише… трави, спорт і п'явки…

Його брат був особистим лікарем одного із президентів України…

А він сам дослідив із точки зору фізики український тризуб, отримавши просто таки вражаючі результати (дослідження опубліковані)…

Має власну методику, яка дозволяє виліковувати найважчі стадії сухот (навіть при розпаду легенів) за місяць… Він сам пече хліб на житній заквасці і зовсім не вживає цукру…

Є автором двох книг із галузі медицини і співавтором відкриття в області фізиці, яке в 2002 році було удостоєно Державної премії…

На Майдані, в Будинку профспілок, лікував учасників Революції Гідності…

Він є перший, хто в Києві розпочав практикувати геродотерапію (лікування п'явками) як противагу лікуванню антибіотиками, які на сьогоднішній день стрімко втрачають свою ефективність…

Однаково добре (точніше - вільно) орієнтується як в людському організмі, так і в законах життя та діяльності сонячної системи…

Він користується "захищеним" мобільником і свідомо зводить до мінімуму час роботи за комп'ютером…

А ще…

Ну що, зацікавилися? Мабуть, таки варто познайомити наших читачів із цією просто таки унікальною людиною ближче.

Зенон Бандрівський народився в місті Борислав Львівської області в 1956 році. Після 8 класу вступив до медучилища, яке закінчив за фахом "фельдшер". Сім років свого життя віддав армії: обіймав посаду начальника медпункту окремого батальйону, служив 5 років в Чехословаччині і 2 роки в Абакані Красноярського краю. Звільнився, бо "не хотів більше дивитися на корупцію та повний розвал армії".

Додатково отримав фах масажиста, і саме в цій іпостасі розпочав в Трускавці свою цивільну трудову діяльність. Почав цікавитися рефлексотерапією та збирати колекцію стародруків, які старанно вивчав. Має атестацію з біолокації. В 40 років переїхав до Києва. Співавтор одного із 190-ти винаходів відомого вченого Павленка з відхилення торсіонної компоненти випромінювання комп'ютера та інших гаджетів.

Бажання робити щось вагоме саме в професійній (тобто - медичній) діяльності змусило пана Зеновія стати… викладачем, лектором і письменником! У 1992 році саме Зенон Бандрівський запропонував Ірині Калинець - тодішній очільниці відділу освіти Львівської області - через освіту вчити суспільство здоров'ю. Пропозицією зацікавилися і надали всі можливості для її реалізації.

Відтак почав читати лекції в інституті підвищення кваліфікації вчителів, проводити заняття в садочках та школах. Написав та видав власним коштом книгу "Гіппократ. Вибране" (перевидана в 2015 році), унікальність якої в тому, що в ній вміщено 30 афоризмів, за якими, власне, можна знати медицину.

Друга книга - "Дітям про здоров'я" (1992 рік, ІІ видання - 2019 рік) українською та англійською мовою - щоб паралельно була як книга для читання англійською. У доступній формі відкриває головні секрети здоров'я.

Наша коротка (як планувалося) зустріч затягнулася на пару годин і особисто мене змусила зовсім по-іншому дивитися на цей світ. Деякі найцікавіші моменти розмови дозволю собі навести у формі тезисів пана Зенона.

"Якщо лікуєш людину, потрібно враховувати всі складові здоров'я, в тому числі й оточення. Головним принципом має бути ефективне, але дешеве лікування, яке гарантуватиме несприятливість до захворювань. Тобто, нація повинна не лікуватися, а робити профілактику".

"Фармакологічне зараз переважає над здоровим глуздом. Проблема сучасної медицини - у відсутності системного підходу до хвороби. І відсутності зацікавленості "верхів" в тому, щоб лікувати дешево і якісно.

Проблема більшості сучасних лікарів - у відсутності бажання бути дослідниками і першовідкривачами, відсутності бажання професійної самоосвіти.

Саме нетрадиційна медицина є традиційною, тому що вона старша.

В організмі, як і в сонячній системі, все взаємопов'язане. Тому я не лікую симптоми - я лікую орган, який за це відповідає.

Гіпертонія - це не хвороба, а симптом. Треба посилити міокард і "розібратися" з нирками. Фібріміоми пов'язані зі щитовидною. Якщо щитовидна залоза проблемна - порушується білковий обмін і страждає печінка.

За шкіру відповідає селезінка, тому якщо проблемна шкіра - не маж її, а лікуй селезінку.

Тромбофлебіти - печінка не розщеплює жири.

Біль в суглобах свідчить про проблеми з печінкою. Тому точний діагноз можна поставити за обличчям (зморшки, перекошення та колір обличчя або його частин, родинки тощо) і віддихом людини".

"Перша хвиля раку пов'язана із появою електрики та перших великих заводів. Друга - в 1950-ті роки: від променевої трубки телевізора. Третя хвиля-епідемія, яка збирає свої криваві врожаї й зараз, "стартувала" в 80-тих роках завдяки комп'ютерам та мобільним телефонам. Відтак, згідно статистики, в розвинених країнах - Америці, Франції, Данії - "ракові" показники просто зашкалюють. Коли людина сідає за комп'ютер, в неї відразу страждає 18 показників здоров'я."

"Цукор - це одна з найбільших катастроф ХХ століття. Цукор - це легкий вуглевод, який відразу перетворюється на жир, осідає у великій кількості в печінці і йде у вени. Та ще й провокує збурення енергії (тобто - психіки), і люди (особливо - діти) починають бути неконтрольованими. Структура меду зовсім інша. Тому відмовтеся від цукру і їжте мед".

"Коли бракує свого тепла, ми починаємо мерзнути. І замість того, щоб загартовуватися, тепліше одягаємося. В результаті власного тепла стає ще менше. Наприклад, в Бафоло взимку більшість людей ходить… в шортах! Хоча кліматичні умови у них такі, як і у нас, лише зима на місяць довша…"

"У витоків - все просто: правильно ходити, правильно спати, правильно їсти + духовність. Та ніхто не вчить правильно ходити. При тому, що існує техніка правильної ходьби, яка вирішує дуже багато проблем, пов'язаних із розміщенням внутрішніх органів. Як правильно ходити, як правильно спати, погляд на паління, алкоголь та наркотики з точки зору фізіології, а не з позиції "погано чи добре", про гарні зуби і здорові очі - про все це в моїй книзі "Дітям про здоров'я."

"Сухоти можна вилікувати за один місяць. На доказ цього маю направлення з діагнозами і висновки медичної комісії після мого лікування. Іноді заходжу в лікарню, щоб врятувати життя людині, яка вже помирає. І маю масу прикладів ефективного лікування за моєю методикою. Наприклад, хлопець з Бару, у якого була гангрена стопи, став священиком. 2 курси - і нога здорова. Дівчинці з Боярки поставили діагноз "розсіяний склероз, розпад продовгуватого мозку". З того часу, як її мама звернулася до мене, пройшло років 18. Дівчина цілком здорова, має 2 дітей, вищу освіту. У знайомого відомого київського архітектора - червоний вовчак, почався плеврит - остання стадія. Зайшов в суботу - в понеділок йому стало вже набагато краще. Через 3 тижні став на ноги, живе вже років 8".

"Старіння - це вихід води з клітин. Але якщо мозок зайнятий працею - людина довше живе. Читав в стародруках, що людина повинна жити стільки років, скільки росте, помножені на 7. Тобто: 20х7=140 років. А кохатися - до 70 років. Це є норма життя."

"За 10 років в світі спалюється 59 мільярдів тонн вугілля. Штучні пустоти, що утворюються під час його видобування, змінили магнітне поле землі. Що в свою чергу стало причиною тих невластивих для життя планети процесів, які зараз відбуваються. Планета, яка знаходиться у тісному зв'язку з іншими в сонячній системі, змістилася. А значить "фальшиво звучить" вся планетарна гамма, тобто відбуваються зміни всієї сонячної системи".

"Запорука щастя проста: кожна людина повинна себе реалізувати в міру своїх можливостей у відповідності до своєї природи".

Вже прощаючись, пан Зенон несподівано запитує:

- А ви вдома сваритеся?

- Та буває… - відповідаю ошелешено.

- Не варто. Якщо треба з'ясувати стосунки - краще вийдіть на подвір'я… І ще одна корисна порада - підлога в домі повинна бути обов'язково дубовою!

Радислав Кокодзей

92 запитів за 0,167