Виробники продуктів харчування купуватимуть газ зі знижкою, але не всі

today 07.01.2022 query_builder 16:34 remove_red_eye 317 bookmarks Новини

Понад 6,8 тис. виробників пшеничного борошна, пастеризованого молока, житньо-пшеничного хліба, курячих яєць, птиці (тушка куряча) та соняшникової олії отримуватимуть для своєї роботи природний газ внутрішнього видобутку з обмеженою націнкою 25%.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства із посиланням на наказ від 5 січня.

Цей документ дасть змогу виробникам не зупиняти виробництво та не підвищувати цін на соціально важливі продукти.

«Наказом від 05.01.2022 року №3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» затверджено відповідний список підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість: борошна пшеничного, молока пастеризованого, хліба житньо-пшеничного, яєць курячих, птиці (тушка куряча) та олії соняшникової», - йдеться у повідомленні.

З переліком суб'єктів господарювання можна ознайомитися за посиланням на сайті міністерства. До нього внесли 6803 виробників.

Нагадаємо, 31 грудня 2021 року міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко і керівники Спілки молочних підприємств, Національної асоціації молочників України «Укрмолпром», асоціації «Союз птахівників України» громадської спілки «Борошномели України», об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром», Всеукраїнської асоціації пекарів та асоціації «Укроліяпром» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо стабілізації цін на природний газ власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, які виробляють товари, що мають істотну соціальну значущість.

Того ж дня уряд обмежив вартість природного газу для виробників борошна, хліба, молока, курятини, соняшникової олії на період дії карантину, але не довше, ніж до 30 квітня 2022 року.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,190