Влада Києва посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень у громадському транспорті

today 21.01.2022 query_builder 23:08 remove_red_eye 426 bookmarks Новини

Для цього місто залучить працівників муніципальної охорони. Про це повідомив сьогодні, 21.01, на офіційному сайті Київськоі міської державної адміністрації перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що користуватися громадським транспортом на території Києва можуть пасажири за наявності документів:

негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту для визначення антигену терміном дії 72 години;

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозової вакцини COVID-19, який може бути застосований протягом 30 днів від дати введення дози; або жовтого або зеленого COVID-сертифіката;

відповідного документа про лікування особи від зазначеної хвороби.

Перший заступник голови КМДА зазначив при цьому, що в столиці спостерігається стрімке підвищення показників захворюваності коронавірусом.

"Штам коронавірусу, який сьогодні циркулює, має дуже високу контагіозність (поширюваність ред.). Відповідно швидкість його поширення збільшилася в рази. За словами фахівців, 70% тестованих на наявність хвороби отримують позитивний результат. Щоб вірус поширювався не так швидко, необхідно дотримуватися масочний режим в закритих приміщеннях, обробляти антисептиками руки і провітрювати приміщення. Незважаючи на те, що штам "Омікрон" має більш легкий перебіг хвороби, ліжка в столичних лікарнях поступово заповнюються. Це говорить про те, що важких випадків все одно досить багато", – зазначив Микола Поворозник.

"Громадський транспорт - одне з місць, де можна заразитися хворобою. Саме тому закликаю дотримуватися масочного режиму, користуючись ним", - закликав перший заступник голови КМДА.

Фото із сайту КМДА

92 запитів за 0,185