Vogue оприлюднив трейлер стрічки “Область Героїв” – про відважних волонтерів, які рятували людей на Київщині (є трейлер)

today 23.10.2022 query_builder 11:56 remove_red_eye 90 bookmarks Вікенд, Новини

Як пише Vogue.ua 24 листопада в українських кінотеатрах вийде в прокат фільм «Область Героїв». Обіцяють, що стрічка не залишить глядача байдужим. Це перша кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців, які цієї весни пережили окупацію на Київщині. Фільм знятий за підтримки Київської обласної військової адміністрації, а кошти від кінопоказу підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих закладів.

Режисер-постановник стрічки — Артур Лерман, генеральний продюсер Олексій Комаровський.

Фільм «Область Героїв» переповідає кілька реальних історій. У головних ролях — волонтери, які особисто зіграли самих себе. І саме в цьому унікальність цієї кінострічки на основі реальних подій: реальні люди грають самі себе. За кадром у трейлері можна почути голос героїв — волонтерів, які розповідають про пережите. "Мабуть, я ніколи не був так близько до смерті, як цього березня", — каже чоловічий голос за кадром. Команда фільму присвятила цей проєкт усім волонтерам України, які врятували та продовжують рятувати тисячі життів.

">

Ілюстрації - Vogue.ua

85 запитів за 0,218