Володимир Зеленський звільнив керівника СБУ у Києві та Київській області. Хто очолить службу в столиці та регіоні?

today 15.08.2022 query_builder 12:40 remove_red_eye 274 bookmarks Новини

Сьогодні, 15 серпня, Президент України звільнив трьох обласних керівників СБУ. Так, Володимир Зеленський звільнив очільників СБУ Київської, Львівської та Тернопільської областей. Відповідні укази вже оприлюднені на офіційному сайті, пише tsn.ua.

Відповідно до указу, глава держави усунув із посади Сергія Зайця, який від квітня 2021 року був начальником СБУ в Києві та Київській області. Також звільнено Юрія Борейчука, який від листопада 2019 року обіймав посаду керівника СБУ в Тернопільській області. Також з посади глави СБУ у Львівській області звільнено Артема Бондаренко (був призначений у березні цього року). Натомість Бондаренко Артем Ігорович тепер буде начальником Служби безпеки в Києві та Київській області.

Новопризначений начальник Служби безпеки в Києві та Київській області Артем Бондаренко пройшов шлях від оперуповноваженого до заступники начальника регіонального Управління Служби безпеки України.

За вагомі особисті внески у зміцненні обороноздатності Української держави, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм нагороджений медалями, повідомляло свого часу Управління СБ України у Львівській області.

Фото - Офіс Президента України

92 запитів за 0,193