Як коридор затемнень вплине на фінанси у період до 4 грудня «ФАКТЫ»

today 22.11.2021 query_builder 17:55 remove_red_eye 144 bookmarks Новини, Таємні знання

Початком коридору затемнень, що настав 19 листопада, астрологи називають місячне затемнення на осі Тельця-Скорпіона — часу, коли важливо позбутися негативних фінансових установок, які тягнуть вас і утримують на одному місці. Про те, чого варто очікувати різним знакам зодіаку в період з 19 листопада по 4 грудня у грошовому питанні, розповіли астрологи, пишуть «ФАКТЫ» з посиланням на SmartMoney.

Овен

Для Овнів це період фінансів у квадраті, час, коли необхідно замислитись про додатковий дохід на майбутнє або почати вчитися фінансовій грамотності.

Телець

Для Тельців коридор затемнень — це період, коли ви маєте показати себе іншим з іншого боку. Наприклад, свою унікальність. Можливо слід задуматися про зміну стилю, поведінки чи навіть мислення.

Близнюки

Близнюкам астрологи наполегливо рекомендують звернути увагу на духовне зростання і перестати витрачати свою життєву енергію на зовсім непотрібне. Зупиніться. Прислухайтеся до себе. Ймовірно, треба виїхати на відпочинок чи зайнятися творчістю, яку давно відкладали.

Рак

Для Раків коридор затемнень — це чудова можливість вилізти зі свого панцира і почати більше часу проводити в колективі, знайти людей, які вас підтримують.

Лев

Левам цей тиждень принесе серйозні зміни соціального статусу. Можливо, слід почати рухатися кар'єрними сходами або зовсім задуматися про зміну роду діяльності.

Діва

Для Дів коридор затемнень, вважають астрологи, найкращий час для навчання та розширення кругозору. Корисні будуть вступ до ВНЗ або поїздка за кордон, яка змінить ваші погляди на світ.

Терези

Вам затемнення приготувало глибокі зміни чи можливість залучити до свого гаманця чужі фінанси. Ви можете зіткнутися віч-на-віч із власними страхами, від яких раніше намагалися втекти. Але цього тижня вам доведеться їх подолати.

Скорпіон

А ось Скорпіонам найближчий тиждень принесе приємні зміни. В особистому житті, можливо, ви наважитеся узаконити стосунки. У плані роботи у вас може виникнути бажання створити спільний бізнес. Неважливо. Головне — чекайте змін.

Стрілець

Астрологи попереджають Стрільців, що необхідно звернути увагу на своє здоров'я. Перестаньте відкладати похід до лікаря, почніть вводити правильні звички. Загалом упорядкуйте хаос у житті.

Козеріг

Після затемнення варто націлитися на нове хобі. А може, хтось націлиться на вас, і виникнуть нові романтичні стосунки.

Водолій

Водоліїв затемнення змусить задуматися про рідні місця. Це час, щоб стати більш сімейною людиною, частіше проводити дозвілля вдома. А може взагалі задуматися про купівлю своїх квадратних метрів.

Риби

Рибам астрологи радять перестати бути інтровертом, настав час для нових знайомств, контактів, поїздок та інформації. Чим більше спілкуватиметеся, тим краще буде вам.

92 запитів за 0,179