Як пенсіонери можуть отримати допомогу від міжнародних організацій: покрокова інструкція

today 02.08.2022 query_builder 08:52 remove_red_eye 1212 bookmarks Новини

Заявку на допомогу можна подати, навіть не залишаючи оселі.

Від воєнного конфлікту з Росією страждають усі українці, і зокрема соціально вразливі групи, серед яких величезний відсоток становлять пенсіонери, пише Дзеркало тижня. Наразі багато хто з них може отримати фінансову допомогу від низки міжнародних організацій.

У рамках роботи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, пенсіонери, які не є переміщеними особами, але постраждали від війни, можуть оформити заявку на отримання фінансової допомоги від ООН через платформу «єДопомога».

За словами екс-міністерки соціальної політики Марини Лазебної, у рамках цієї програми фінансову виплату у розмірі 6660 грн (по 2220 грн на місяць) вже отримають майже 65 000 осіб.

Наводимо детальну інструкцію, як пенсіонерам подати заявку через платформу «єДопомога»

1. Зайдіть на сайт «є Допомога» та виберіть розділ «Виплата від міжнародних організацій».

2. Натисніть кнопку “Заповнити заявку на допомогу”.

3. Виберіть соціальний статус «Пенсіонер», поставивши позначку у потрібній графі.

4. Вкажіть свої особисті дані. Це ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (він же - індивідуальний податковий номер (ІПН), дату народження та номер телефону. Обов'язково поставте позначку навпроти пункту про згоду на обробку персональних даних).

5. Вкажіть номер IBAN (номер банківського рахунку). Якщо його немає – виберіть пункт «Відсутня карта». У такому разі можливо буде отримати гроші через Укрпошту.

Варто пам'ятати, що подання заявки не гарантує отримання виплати від ООН, оскільки пріоритет буде відданий нужденним, але дає можливість отримати допомогу від інших міжнародних організацій.

Фото - Дзеркало тижня

92 запитів за 0,193