Як пес Гром відшукав двомісячне немовля. Дитину вночі з хати виніс нетверезий батько

today 26.03.2023 query_builder 16:15 remove_red_eye 4247 bookmarks Новини

Сімейна драма розгорнулася в одному з сіл на Київщині. Після одруження молоде подружжя ніяк не могло знайти спільної мови: чоловік зловживав оковитою та знущався над своєю дружиною. Не врятувало ситуацію й народження дитини.

Прийшовши додому напідпитку чоловік почав скандал із жінкою та в розпал сварки схопив немовля й вибіг із хати. Перелякана молодиця спробувала знайти його самотужки та коли це не вдалося, звернулася до правоохоронців, інформує Кінологічний центр поліції Київської області.

Разом із іншими поліціянтами на місце події прибув співробітник кінологічного центру поліції Андрій разом зі своїм чотирилапим напарником - німецьким вівчуром Громом. Взявши слід від будинку, Гром упевнено повів поліцейських у напрямку сусіднього села, де чолов’яга мав знайомих. Аби не втрачати дорогоцінний час, кінолог прийняв рішення повернутися до автівки та рушити на пошуки за кермом. Проїхавши кілька кілометрів, правоохоронець побачив горе-батька з дитиною на руках обабіч дороги.

Наразі чоловік затриманий. Дитину оглянули лікарі і запевнили матір, що немовля не постраждало. Правоохоронці висловлюють вдячність колезі за пильність та наполегливість у роботі. А батькам вкотре нагадують, у ситуаціях, коли між дорослими виникають непорозуміння, діти не повинні опинятися у небезпечних ситуаціях!

Фото - Кінологічний центр поліції Київської області

87 запитів за 0,186