Як правильно садити насіння кабачків і гарбуза, щоб був щедрий урожай

today 28.05.2022 query_builder 17:44 remove_red_eye 539 bookmarks Новини

Якою стороною правильно сіяти насіння кабачків і гарбуза - відповідь на це запитання знають далеко не всі городники. Ці овочеві культури найчастіше висаджуються безпосередньо у відкритий ґрунт. При цьому насіння поміщається в лунку як завгодно, пише zhyttia.com.ua.

Насправді розташування має значення. Фахівці рекомендують садити насіння кабачків у ґрунт саме загостреним носиком, бо з цієї сторони знаходиться коренева частина. При цьому потрібно злегка вдавлювати їх у ґрунт. При такій посадці рослині набагато простіше пустити коріння, тому процес відбудеться набагато раніше. Так, уже за кілька днів після посіву можна буде очікувати перші сходи.

Щоб прискорити процес варто забезпечити рослині систематичний полив, але важливо не перестаратися, щоб насіння просто не згнило в ґрунті.

Ще слід утеплити ґрунт після посіву. Для цього можна використовувати плівкові укриття, спеціальний матеріал.

Дешевий спосіб відрізати у пластикових пляшок шийки і поставити вгору дном над кожною лункою. При легкому ґрунті насіння присипають шаром 5-7 см. Якщо дотримуватись усіх правил і рекомендацій, то отримати щедрий урожай кабачків буде досить нескладно.

Фото - zhyttia.com.ua

87 запитів за 0,193